EL PROFESOR

SZKOLENIA I WARSZTATY

Uczę wysyłać klientów w dalszą podróż. Managerów projektowania i zarządzania wyprawą i procesami, a specjalistów działania. 

Nie ważne jak dużo wiesz. Liczy się czy umiesz zastosować to w praktyce.

nazywam się

Maciej Buś

Service &

Experience

Coach & Mentor

Wspieram managerów i specjalistów w ich rozwoju oraz podejmowaniu decyzji.

Dostarczam wiedzę, umiejętności oraz narzędzia pozwalające na wzniesienie obsługi na poziom PRO.

Bazuję wyłącznie na doświadczeniu i praktyce.

Jestem trenerem i nauczycielem z akademickimi „papierami”.

Standardy obsługi klienta B2C/B2B

Wszystko to co pracownik działu obsługi klienta powinien wiedzieć i potrafić, aby sprawnie rozwiązać problem klienta. Najlepsze praktyki, praktyczny warsztat.

Zapytaj o to szkolenie
CS / CX

Obsługa klienta w social media

Efektywna komunikacja z klientem za pośrednictwem Facebook’a, Twitter’a, WhatsApp’a, Instagram’a czy forum internetowego. Język, standardy, narzędzia, zarządzanie relacją z klientem

Zapytaj o to szkolenie
CS

Zarządzanie obsługą klienta

Praktyczne warsztaty dla managerów. Jak zapewnić dostępność obsługi oraz sprawność realizowanych procesów. Techniki zarządzania, wskaźniki efektywności, decyzje managerskie.

Zapytaj o to szkolenie
CS

Zarządzanie zespołem obsługi klienta

Praktyczne warsztaty dla liderów i kierowników zespołów obsługowych. Przywództwo, przydzielanie i egzekucja zadań, motywowanie, rozwój pracowników, budowa zespołu.

Zapytaj o to szkolenie
CS

Analityka i raportowanie Customer Service

Warsztaty o liczbach, które opowiadają historię. Definiowanie wskaźników efektywności i interpretacja danych systemowych. Tworzenie raportów zarządczych i operacyjnych. 

Zapytaj o to szkolenie
CS

Mentoring Customer Service & Experience

Wspieram merytorycznie managerów i specjalistów contact center, customer service oraz customer experience w podejmowaniu dobrych decyzji. Indywidualne opieka.

Zapytaj o mentoring
CS / CX

Mapowanie podróży klienta

Analiza i projektowanie ścieżki podróży klienta. Identyfikacja punktów interakcji, kanałów kontaktu, procesów oraz doświadczeń klientów. Zespołowy warsztat, od którego wszystko się zaczyna.

Zapytaj o ten warsztat
CX

Zarządzanie doświadczeniami klienta

Warsztat dla osób odpowiedzialnych za customer experience w organizacji. Definiowanie strategi doświadczeń klienta, zarządzanie projektowe zmianą, zarządzanie głosem klienta, wskaźniki i miary CX. 

Zapytaj o to szkolenie
CX

Współpraca to proces

Audyt organizacji komunikacji i obsługi klienta

Sprawdźmy jak funkcjonuje obecnie Twoja organizacja. Jaką drogę pokonują klienci, czego doświadczają, w jaki sposób rozwiązujesz ich problemy.
Direction Arrows
Krok 01

Rekomendacje usprawnień, projektowanie procesów

Na bazie audytu i mojego doświadczenia przygotuję dla Ciebie rekomendacje usprawnień procesów, elementów zarządzania oraz wykorzystywanych technologii.
Direction Arrows
Krok 02

Wdrożenie zmiany, zwinne zarządzanie projektem

Przeprowadzę Twoją organizację przez zmianę. Pokieruję i skoordynuję prace zespołów projektowych w taki sposób, aby terminowo i efektywnie wprowadzić obsługę na zakładany poziom.
Direction Arrows
Krok 03

Mentoring i wsparcie w podejmowaniu decyzji

Nie będziesz już sam. Będę Twoim partnerem w konfrontowaniu się z zawodowymi dylematami. Doradcą, a czasami tylko słuchaczem. Dzięki mojemu wsparciu podejmiesz lepsze decyzje.
Krok 04

Szukasz szkolenia

które przeniesie Twoją obsługę na poziom PRO ?

Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktuję się z Tobą, aby poznać Twoje potrzeby szkoleniowe i doradzić skuteczne rozwiązanie edukacyjne.  

Trwa wczytywanie

Umów się na

bezpłatną

konsultację

Przetestuj moje doświadczenie. Zadaj mi dowolne pytanie (ale dotyczące budowania relacji marka-klient) i przekonaj się jak ci pomogę.