MENTORING

Customer

Service & Experience

Udostępniam managerom i specjalistom budowane od ponad 20 lat doświadczenie, znajomość rynku i rozwiązań oraz otwartość pozwalającą być każdego dnia na bieżąco.

nazywam się

Maciej Buś

Wspieram merytorycznie managerów i specjalistów contact center, customer service oraz customer experience w podejmowaniu dobrych decyzji.

Towarzyszę im w sytuacjach wymagających dodatkowej wiedzy, szerszego spojrzenia oraz obiektywnej recenzji.

Mentoring

Customer

Service & Experience

Sparing partner

… jeżeli potrzebujesz co jakiś czas skonfrontować swoje pomysły, przemyślenia lub problemy. Chcesz poddać je konstruktywnej krytyce, zderzyć je z moimi doświadczeniami i zmierzyć się na argumenty.

Doradca zarządu

… jeżeli chcesz wzmocnić zarząd firmy silnymi kompetencjami i głosem doradczym w zakresie customer service i customer experience. Szukasz wsparcia dla decyzji i projektów ukierunkowanych na komunikację marki z klientem.

Rozwój

… jeżeli chcesz iść do przodu, a nie wiesz od czego zacząć i gdzie szukać wiarygodnych informacji. Chcesz zyskać większą pewność co do tego co robisz, rozwijać dział, którym kierujesz, wzmacniać swój autorytet.

Wejście w nową rolę

… jeżeli stanąłeś w obliczu wyzwania: awans, misja organizacji działu, wejścia na rynek. Poszukujesz rzetelnej i wiarygodnej informacji, wiedzy i wsparcia w zadaniach, które stoją przed tobą.

Wentyl bezpieczeństwa

… jeżeli potrzebujesz dać upust galopującym w głowie myślom, ideom, a czasami frustracjom. Przydałby ci się ktoś kto wysłucha, da Ci feedback i sprawnie ustawi Cię na właściwych torach.

Shadow partner

… jeżeli potrzebujesz zaufanego partnera w Twojej codziennej pracy, który 1) uzupełni Twoje luki kompetencyjne, 2) realnie wesprze w podejmowaniu decyzji, 3) wzmocni twoje poczucie pewności siebie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

… jeżeli stoisz w obliczu podjęcia decyzji. Potrzebujesz informacji, ale i procesu, który zagwarantuje Ci, że czas i pieniądze oraz ryzyko związane z wyborem np. systemu, partnera outsourcingowego będzie optymalne.

Jak działa

mentoring

Rozmawiamy

Pytam

…pomagam sformułować problem. Stojąc z boku organizacji staram się zrozumieć. Często zadaje pytania z pozycji dziecka, które powtarza „dlaczego?”. Brak znajomości panujących w organizacji od zawsze reguł powoduje, że ignoruję różne przekonania starając dotrzeć do sedna problemu lub rozwiązania.

Słucham

jestem cierpliwym słuchaczem. Mentoring Jest odpowiedzią na potrzebę opowiedzenia swojego pomysłu / problemu / wyzwania na głos. Po to aby go zwerbalizować, poukładać a następnie usłyszeć. Czasami, żeby po prostu móc się wygadać

Szukamy rozwiązań

Zawsze jest jakieś wyjście

dążę do osiągnięcia rezultatu. Możemy oczywiście pogadać, ale w relacji projektowej kluczowy jest efekt. Stoję na stanowisku, że zawsze jest jakieś wyjście, że nie ma sytuacji, w których nic nie można zrobić. Jeżeli czegoś nie wiem (bo nie wiem wszystkiego) wiem kogo zapytać / z czyjej pomocy skorzystać

Radzę, podpowiadam

dzielę się swoim doświadczeniem, podpowiadam jakbym to zrobił (określając jednocześnie zastrzeżenia). Bazując na posiadanej wiedzy zarówno tej merytorycznej jak i o źródłach informacji pomagam w sformułowaniu odpowiedzi na pytania jak? Dlaczego? Co zrobić?

Wspieram

Dostarczam informacje

Dzielę się – wiedzą / posiadanymi kontaktami i relacjami / pomysłami / korzyściami (rabaty, możliwości). Na tym wyrosłem. Relacja, która łączy mentora oraz mentee dla mnie oznacza pewną wspólnotę celów. Gromadzę mnóstwo wiedzy oraz możlwości, którymi chętnie dzilę się z innymi – z tymi, którzy tego potrzebują.

Motywuję

będę Twoim osobistym trenerem customer-servicowej efektywności. Jeżeli się tak umówimy będę Twoim wyrzutem sumienia lub egzekutorem zadań i postanowień. Będę Twoim towarzyszem w samotności szefa.

Umów się na

bezpłatną

konsultację

Przetestuj moje doświadczenie. Zadaj mi dowolne pytanie (ale dotyczące budowania relacji marka-klient) i przekonaj się jak ci pomogę.